]]>


vcelavcelavcelavcelavcelavcelavcela
Sortiment

Doporučujeme
Medovina Dolská Mandlová 18% 0,5l

Medovina Dolská Mandlová 18% 0,5l

Tradiční medovina ze včelího medu, vybrané kultury kvasinek, speciálního koření a dalších přírodních přísad.

122,- Kč

Medovina Halada Zlatá 18% 0,5l

Medovina Halada Zlatá 18% 0,5l

Medovina připravovaná studenou cestou neztrácí vzácné a cenné látky prvotřídního medu, které blahodárně působí na lidský organismus.

106,- Kč

Medosil 65g

Medosil 65g

Originální přípravek Medosil je pastovaný med obohacený rostlinnými silicemi. Medosil obsahuje výlučně český med zpracovaný šetrnou...

79,- Kč

obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Kupující uzavřením kupní smlouvy uděluje prodávajícímu souhlas se zpracováním osobních údajů:

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem firmy: Svekoma s.r.o., IČO:60737042, DIČ:CZ60737042, sídlem Družstevní I 195, 763 21 Slavičín, Česká republika (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže.

Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v objednávce, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi objednávky jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Souhlasím s tím, aby zpracovatel zpracoval osobní údaje za jsou všechny údaje uvedené v objednávce shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení (§ 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů) subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z objednávky mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

Cena

Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15 a 21 %). V ceně není zahrnut poplatek za dopravu zboží k zákazníkovi a balné.

Objednávka, registrace

Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v registraci. Po vyplnění a odeslání registračního formuláře bude Kupujícímu zaslán na uvedený e-mail potvrzovací odkaz. Kliknutím na odkaz se stává registrace Kupujícího aktivní a může provést (dokončit) objednávku. POZOR! Kliknutí na ověřovací odkaz v registračním e-mailu není potvrzení objednávky.

Po odeslání objednávky považuje Prodávající objednávku Kupujícího na základě platných právních norem za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou. Odesláním objednávky potvrzuje Kupující souhlas s těmito obchodními dodacími, platebními a reklamačními podmínkami nakupovaných výrobků.

Potvrzení objednávky

Objednávku potvrdí Prodávající formou e-mailové zprávy, která bude Kupujícímu doručena na adresu uvedenou v registraci. Případně telefonicky na telefon, který Kupující uvede v registraci.

Zrušení objednávky

Objednávku je možné zrušit na níže uvedených kontaktech. Nejlépe pak odpovědí na potvrzení Vaší objednávky s uvedením předmětu „storno objednávky“. Prodávající si vyhrazuje právo stornovat objednávku nebo její část, v případě, že se objednané zboží již nevyrábí, popř. se změnila cena.

Termín dodání zboží

Objednávky zpravidla vyřizujeme do následujícího pracovního dne a to v pořadí, v jakém byly doručeny. Termín dodání zboží bude potvrzen obchodníkem který bude kontaktovat Kupujícího e-mailem nebo telefonicky po obdržení objednávky. Pokud některá objednaná položka není skladem a dodací lhůta by přesáhla lhůtu uvedenou pro dodání u zboží, budeme Prodávající Kupujícího včas e-mailem nebo telefonicky informovat.

Práva a povinnosti Prodávajícího

Prodávající vyřídí závaznou objednávku a odešle objednané zboží na adresu Kupujícího, popř. domluví se na jiném způsobu předání zboží. Tato povinnost se nevztahuje na objednávku, ze které je zřejmé či pravděpodobné, že Kupující zboží odebere a platbu neprovede. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud Kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nebo nedohodne-li se s Kupujícím na novém plnění.

Práva a povinnosti Kupujícího

Kupující uvede v registraci správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno. Kupující odebere objednané zboží a zaplatí celkovou cenu, včetně případného poštovného. S konečnou cenou je kupující srozuměn při vyplňování objednávky. Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14dnů od doručení. Vlastnické právo ke zboží přechází na Kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny.

Alkoholické výrobky jsou určeny k prodeji pouze Kupujícím starším 18ti let. Kupující registrací na e-shopu www.medoviny.cz čestně prohlašuje, že je starší 18ti let. Kupující osoby očividně mladší budou z důvodu platnosti zákona č. 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek § 13 Některé podmínky prodeje nebo podávání alkoholických nápojů, vyzvány ke kontrole občanského průkazu a to při předání osobním i zásilkovou službou. Zásilka obsahující alkohol je označena štítkem: "Zásilka je určena výhradně do rukou adresáta staršího 18ti let!", osobě mladší 18ti let nebude vydána. Kupující, který nedosáhl věku 18ti let je oprávněn nakupovat pouze zboží které neobsahuje alkohol.

Platba za zboží

Platba může být provedena na základě vystavené faktury bankovním převodem na účet Prodávajícího (zálohová platba) nebo na základě vystaveného příjmového dokladu hotově při osobním převzetí zboží.

Informační povinnost prodejce

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doprava a předání zboží

Níže uvedené způsoby dopravy zboží neplatí pro sortiment piva. Z důvodu doporučení výrobce ohledně uchovávání piva v chladu, předáváme pivo pouze osobním odběrem nebo dopravou po Praze a Zlíně.

Českou poštou
Objednané zboží zasíláme v balíku Českou poštou.

Poštovné a balné za zasílací službu Balík na poštu činí 120 Kč za balík do 4 kg. Poplatek za dobírku je 30 Kč.

Poštovné a balné za zasílací službu Balík Do ruky činí 140 Kč za balík do 4 kg. Poplatek za dobírku je 30 Kč.

Poštovné a balné za balík těžší než 4kg je účtováno dle ceníku České pošty za Balík na poštu a Balík Do ruky. Při objednávce vyšší než 8000 Kč poštovné neúčtujeme.

Doprava zboží po Zlíně
Objednávka do 1000 Kč - dopravné 100 Kč
Objednávka do 5000 Kč - dopravné 50 Kč
Objednávka nad 5000 Kč - dopravné zdarma
Doprava k centru Zlaté Jablko a k prodejně MAKRO - zdarma

Doprava zboží po Praze - POUZE PONDĚLÍ AŽ STŘEDA
Objednávka do 1000 Kč - dopravné 100 Kč
Objednávka do 5000 Kč - dopravné 50 Kč
Objednávka nad 5000 Kč - dopravné zdarma

Osobní odběr - POUZE PONDĚLÍ AŽ STŘEDA
Vyzvednutí na adrese sídla společnosti - Praha 4, Písnická 753/46,
po předchozí telefonické domluvě na tel. 603 899 977 - zdarma

Vyzvednutí na adrese - Slavičín, Osvobození 34,
po předchozí telefonické domluvě na tel. 603 503 148 - zdarma

Doprava zboží v rámci reklamace a výměny

Vyměněné i vyreklamované zboží zasíláme obchodním balíkem. Poštovné není fakturováno v případě výměny zboží v rámci reklamačního řízení.

Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
e-mail: adr@coi.cz
web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskoukomisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Reklamační řád

Kupujícímu se doporučuje dodané zboží ihned zkontrolovat bez zbytečného odkladu a o případných zjištěných závadách informovat prodávajícího nejpozději do 3 dnů a to na níže uvedených kontaktech, aby mu byly předány informace o dalším postupu. V žádném případě nepřebírejte porušené zásilky!
Reklamaci vyřizujte okamžitě po zjištění závady. Pro úspěšné posouzení kvality reklamovaného nápoje je podmínkou dodat k posouzení minimálně 2/3 původního obsahu láhve.
Pokud by závada byla způsobena stranou Prodávajícího, bude Kupujícímu zboží v odpovídající kvalitě obratem dodáno na náklady Prodávajícího, popř. navrácení finančních prostředků v nejkratší možné době.
V písemném oznámení Kupující uvede zjištěné závady a odešle jej na e-mailovou adresu nebo poštou na níže uvedenou adresu.
Reklamované zboží může Kupující po telefonické dohodě vrátit se všemi doklady o koupi a zaplacení na níže uvedenou adresu.
Maximální doba pro vyřízení Vaší reklamace je 30 dní.
Prodávající neručí za vady způsobené nevhodným skladováním nebo manipulací ze strany Kupujícího.
Při prodeji spotřebního zboží je záruční doba 24 měsíců, jde-li o prodej potravinářského zboží, je záruční doba osm dní od datumu nákupu, pokud není uvedeno jinak.
Zásilky poslané na níže uvedenou adresu, neposílejte na dobírku. Tyto zásilky nebudou převzaty.


Kontaktní údaje

výdejní sklad:
Svekoma s.r.o.
Písnická 753/46, 142 00 Praha 4

sídlo:
Svekoma s.r.o.
Družstevní I 195, 763 21 Slavičín

IČO:60737042
DIČ:CZ60737042
tel.: +420 603 503 148
tel.: +420 603 899 977
email:info(zavinac)svekoma.cz

INFO
Vaše zboží bylo vloženo do košíku.

pokračovat v nákupu

přejít do košíku